MICROSOFT OFFICE 365

Office 365 Nedir?

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

 

Office 365 İçinde Neler Var?

Genel olarak Office 365 içerisinde 5 ana kolda programlar bulunmaktadır. SharePoint, Microsoft Office, Outlook, Mesajlaşma ve Cloud Storage programların tamamı Office 365 içinde kullanılabilir durumdadır.

 

Microsoft Office
Office 365, bildiğiniz Office yazılımını hem daha kolay hale getiriyor hem de diğer kişilerle ortak çalışmanızı sağlıyor.

 

E-Posta ve Takvim
Office 365 sayesinde eposta ve takvimlerinize bilgisayarınızdan, web üzerinden ve mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.

 

Anlık Mesajlaşma, Konferans Ve Uzaktan Denetim
Office 365 ile gelen Lync sayesinde çalışma arkadaşlarınızla anlık mesajlaşabilir, görüntülü ve sesli konferans yapabilir, hatta masa üstünüzü paylaşabilirsiniz.

 

Web Sitesi
Office 365 SharePoint ile gelen içerik yönetimli profesyonel web sitenizi hemen açabilirsiniz.

 

Dosya Paylaşımı Ve Döküman Yönetimi
Office 365 SharePoint kullanarak, iş arkadaşlarınızla dökümanlarınız üzerinde ortak çalışabilir ve döküman yönetimi sistemi yapılandırabilirsiniz.

 

Mobil Erişim
Office 365 neredeyse tüm mobil cihazlar ile uyumlu şekilde çalışır. Verilerinize istediğiniz yerden erişerek performansınızı ve verimliliğinizi arttırır.

 

Office Web Uygulamaları
Word, Excel, Power Point gibi tüm Office dökümanlarınızı online oluşturabilir, düzenleyebilir ve saklayabilirsiniz.

 

Emniyet ve Güvenlik
Microsoft verilerinizi güvende ve gizli tutmaya yardımcı olur.