E-İŞ ÇÖZÜMLERİ

E-Flow BPM Size özel çözümler ile daha yalın ve hızlı süreçler

Kurulumu ve kullanımı çok kolay, düşük maliyetli bir çözümdür. Onay süreçlerinizi saatler içerisinde hazırlayabilirsiniz.

E-Flow İş Akış ve Süreç Yönetimi

Prosedürler, mevcut dosyalar… Hangi işin, ne zaman, kim tarafından yapıldığını gösteren döküman ve evraklar… Teoride kulağa çok iyi geliyor. Gerçekte ise, tüm bunlar birilerinin masasında gömülmüş bekleyen koca bir dosya yığınıdır. Kayıp bir evrak… Atlanmış bir adım… Ertelenen ya da daha kötüsü hiçbir zaman yapılmayan işler. Bunun sonucu olarak kaçırılmış fırsatlar, kaybedilen satışlar, zaman kaybı ve belki de daha kötüsü… Sizin şirketinizin gerçeğide bu olabilir mi?

İş akışınızı yönetmek zor bi iş olabilir. İşte bu nedenle, her büyüklükte pek çok firma, yardım istemek için yüzlerini E-Flow’a çevirdiler. E-Flow, iş akışınızı bir merkezde toplayan hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Süreçlerinizi; tutarlılık,verimlilik ve hesap verilebilirlik üzerine yapılandıran otomatik bir sistemle yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca, her şirketin gereksinimleri birbirinden tamamiyle farklı olduğundan, çeşitli uygulamara yanıt verebilecek standart başlangıç paketi ve süreçlerinizi tasarlamanız için kullanması kolay süreç tasarımcısını içeren bir iş akış sistemi geliştirdik.

E-Flow Şirketinize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Artan verimlilik, Hesap Verilebilirlik, Görevlerin zamanında tamamlanması, Süresi geçmiş görevlerin kontrol altına alınması, Tüm şirket süreçlerini tek bir noktadan izleyebilme.

Bir görevin nerede olduğunun, o görevin sorumlusunun kim olduğunun ve işin yapılıp yapılmadığının takibi için koridorlarda dolaşılan günler artık çok geride kaldı. E-Flow ile birlikte sorular, tahminler ve gizlenme artık yok. Bir işin tamamlanıp tamamlanmadığını E-Flow size söyler. Bir sonraki adımın kimde olduğunu otomatik olarak kontrol edip bulur ve görevlendirmeyi sizin yerinize yapar. Kısacası bilmeniz gereken herşeyi size rapor halinde sunar. O halde, aşağıdaki departmanlarınızda ve benzerlerindeki süreçlerinizde E-Flow’u kullanabilirsiniz.

 •  İnsan Kaynakları
 •  Satın Alma
 •  Satış ve Dağıtım
 •  Finans Yönetimi
 •  Etkin Tedarik Zinciri Yönetimi
 •  Müşteri İlişkileri
 •  Üretim ve Planlama
 •  Proje Yönetimi

Mobil ile tüm iş süreçlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde mobil yönetin

Mobil dünyanın yaşam tarzı haline geldiği bugünlerde, E-Flow BPM Mobil ile tüm iş süreçlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde mobil yönetin.Hem de hiç bir kodlama,tasarım, ekstra geliştirme süresi ve maliyet olmadan

Mobil Yaşam Tarzı İle İşlerinizi Yönetin!

Mobil olduğunuzda işlerinizi daha hızlı yönetebilirsiniz. Ofis dışında süreçleriniz durmasın!
hareket haline olmanız, işinizdeki başarınızı engellemesin.

İşletmenize Özel Mobil Uygulamalar Oluşturun

 •  E-Flow BPM Mobile ile hızla mobil uygulamalar oluşturun
 •  İşletmenizde Android mi kullanıyorsunuz? Yoksa IOS mu ? Bırakın bunu E-Flow düşünsün. Siz sadece sürecinizi tasarlayın ve arkanıza yaslanın.
 •  Web ve mobil cihazlar arasında anında etkileşim sağlayın.
 •  Tüm uygulamalar ve tüm kullanıcılar için kodlama yok. İhtiyacınız olan sadece sezgisel arayüze sahip E-Flow Tasarımcı Arayüzü