BİLGİSAYAR BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ

Bilgisayar Bakım Ve Destek Hizmetleri

Bilgisayar bakım anlaşması yöntemiyle bilgisayar parkı, serverı, network cihazları, güvenlik duvarı, yazıcıları ve diğer çevre birimleri olan şirketlere bilgisayar destek hizmetleri sunmaktadır.

Bilgisayar destek hizmetleri; bilgisayar sisteminizin standartlara uygun olarak kurgulanmasını, güvenlikle ilgili gereken önlemlerin alınmasını, sağlıklı  ve kararlı çalışmasını sağlar.

Öncelikle bilgisayar sisteminiz, her an, dünyanın her yerinden yapılabilecek profesyonel veya amatör saldırılara karşı koyabilmelidir. Bunun için güvenlikle ilgili gereken önlemlerin alınması ve sisteminizin bir güvenlik duvarı ile donatılması gerekmektedir.

Network Alt Yapı Kurulumu

Network alt yapısının sorunsuz bir şekilde kurulması sağlıklı çalışan bir bilgisayar sisteminin ilk ve en önemli koşuludur.

Kablolu ve kablosuz ağınız, bilgisayar sisteminizin, dolayısıyla sayısal verilerinizin güvenliğini sağlayan bir yapıda kurgulanmalıdır.

Bazen yanlış kurgulanmış network cihazları nedeniyle, sunucularla, diğer bilgisayarlarla, yazıcılarla ve internetle bağlantı kurabilmek olanaksız hale gelmektedir.

Ege Eser, bilgisayar sisteminizin standartlara uygun olarak kurgulanmasını, güvenlik katmanlarının oluşturulmasını, sağlıklı ve kararlı çalışmasını sağlayacak nitelikli bilgisayar destek hizmetleri sunmaktadır.

Sunucu Ve Bilgisayar Kurulumu

Yeni kurulumlarda veya sistem yenilemelerinde şirketinizin gereksinimleri gözetilerek tasarlanacak  bilgisayar sisteminiz hızlı, sorunsuz ve verimli olacaktır.

Sunucuların ve bilgisayarların kurulum aşaması ise en önemli aşamalardan biridir. Bu nedenle mutlaka bilgisayar bakım destek uzmanının kurguladığı  bir yapı oluşturulmalıdır.

Ege Eser olarak müşterilerimizin verilerinin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.  Müşterilerimizin öncelikle güvenliğini sağlıyoruz. Ardından verilerinin korunmasını ve yedeklenmesini sağlıyoruz.

Tüm sayısal varlığınızın korunmasını sağlıyoruz.

Bilgisayar Destek

Kısaca, tüm sayısal (dijital) varlığınızın korunmasını, yedeklenmesini, geliştirilmesini ve 7/24 erişebilir olmasını sağlıyoruz.

Sektördeki 18 yıllık deneyimimizle out source bilgisayar sistem ve teknik desteğe gereksinimi olan şirketlere kaliteli bilgisayar  bakım destek hizmetleri sunuyoruz.