GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri evlerde , işyerlerinde , mağaza ve alışveriş merkezlerinde güvenlik amacıyla tehlikeye anında müdahale etmek ve geçmişte olan bir olayı görüntülemek için kullanılmaktadır. CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri güvenlik amaçlı kullanımının yanı sıra şantiyelerde , fabrikalarda , işyerlerinde hizmet ve üretim faaliyetlerini izlemek ve denetlemek amacıylada kullanılmaktadır. Kayıt yapma ve yedekleme özelliği sürekli izleme zorunluluğunuda ortadan kaldırmıştır. Hatta görüntü aktarımı sayesinde internet üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun gözünüz arkada kalmayacak.

Ege Eser, hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe de varlığını sürdürmektedir.

Ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemlerinin kurulumlarını yapabilmektedir.

 

Network Kameralar 

Standart güvenlik kameralarına  ek olarak, ağa erişim yardımıyla belirli yetkilere sahip kişi veya kişilerin uzaktan erişebildiği bir güvenlik ve görüntüleme sistemidir.

 

PTZ Kameralar

PTZ Kameralar, gözetim, video konferans, canlı yayın, ders çekimi ve uzaktan eğitim gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.

 

Dijital Video  Kayıt Cihazları

Kameralardan alınan görüntülerin kaydedilmesini, izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlayan cihazlardır.

 

Video Encoder ve Decoder

Bir decoder kompozit bir video sinyalini ayrı ayrı RGB sinyallerineçevirir.Bir encoder ise, bu RGB sinyallerinitek bir kompozit sinyale çevirir.

 

Network Depolama

Network üzerinden çalışan veri depolama cihazıdır.

 

Video Yönetim Yazılımı

Video yönetim sistemleri en temel haliyle birden fazla kameranın bir ağ üzerinde çalıştırılabilmesi için video yazılımı ile sunucunun verimli bir şekilde entegre edilmesini sağlar.

 

Analog Kamera

Analog kamera CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir.

 

Network Video Kayıt Cihazı

Dijital Kayıt Cihazları kompakt bir yapıya sahip olup görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, yedek alma, kayıtların oynatılması gibi özelliklere sahip olabilmektedir.

 

Hibrit Dijital Kayıt Cihazları

Analog ve IP kamera kayıt cihazlarının birlikte çalışabilmesini sağlayan kayıt cihazlarına Hibrit Kayıt Cihazı denilmektedir.

 

Access Controller

Access Control, bir bina yada bilgisayar sistemine erişim yetkisi oluşturan sistemdir.

 

Encoding ve Decoding Kartları

 

Mobil ve Trafik

 

İletim ve Ekran

 

Aksesuarlar

 

HiLook