ANAHTAR TESLİM PROJELER

Yapısal Kablolama ve Alt Yapı İşlemleri

Bilgisayar sistemlerinin hızlı, sağlıklı ve problemsiz çalışabilmesi için network kablolama altyapısı çok önemlidir. Çoğu zaman alt yapıya yeterince önem verilmediği için, sağlıklı olmayan network kablolamaları üzerinde ciddi problemlere rastlanmaktadır. Özellikle yavaşlık ve bağlantı kopukluğu gibi problemlerin bir çoğu mühendislik formatlarına uyulmadan yapılan kablolama sistemleri yüzünden oluşmaktadır.

Sunucu Sistemleri Kurulumları

İşletmeniz için vazgeçilmez olan, sistem güvenliğini denetleyen, bilgiye erişim kolaylığı sağlayan sunucuların kurulumları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Lisanslama

İşletmenizde sahip olduğunuz sunucu ve bilgisayarların lisanslaması ihtiyaçlarınıza uygun olarak en uygun maliyetler ile tespit edilir ve firmanız adına lisanslanır.

Antivirüs Çözümleri

İşletmeniz için en uygun güvenlik çözümü: Trend Micro Worry-Free Business Security Services

Sanallaştırma

Gelen talepler doğrultusunda masaüstü, uygulama, sunucu ve depolama konularında özel olarak tercih ettiğiniz operasyonlar için BT ihtiyaçlarınızı basitleştirip, faydalanmanızı artıracak sanallaştırma çözümlerini sunar.

Kabinet

Kabinlerdeki data ve enerji hatları kurulumunda gerekli bağlantı standartlarıyla sağlam ve güvenli sistemler kurarak, ağ donanımlarınızın verimli ve güvenlikli bir şekilde çalışması için, bu donanımların yangına dayanıklı – sıvı sızdırmaz duvarlarla çevrili olması, alarm, soğutma ve bunlar gibi pek çok önlemi sizlere sağlıyoruz.

ERP Yazılım

Firmalarınıza müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan uçtan uca bütünleşik çözümler sunmaktayız.

Alan Adı & Hosting & Web Sayfası Tasarım

İşletmeniz adına kurumsal eposta ve hosting hizmetini sağlayarak,web sayfanızı tasarlayarak ve tüm bu çalışmalarımızı Google Adwords reklam hizmetleri ile destekleyerek firmanızı tüm dünyaya tanıtıyoruz.

CCTV Güvenlik Sistemleri

Firma yada fabrikanızı kapalı devre kamera sistemleri ile izleyerek işletmenizi olabilecek tehditlere karşı korumanızı sağlıyoruz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Paradox markası ürünler ile işletmenizi ve ürünlerinizi izinsiz girişlere karşı koruyup, tüm yetkisiz girişlerin Haber Alma Merkezi ile denetlenmesini sağlıyoruz.

Personel Devam Kontrol Sistemleri

Parmak izi, kart yada yüz tanıma donanımları ile personel devam kontrol yazılımımız sayesinde giriş ve çıkışlarınızı kayıt altına almanızı, bordroları hazırlamanızı sağlıyoruz.

Bekçi Tur Sistemleri

Herhangi bir mekanın güvenliğini sağlamakla yükümlü olan Güvenlik Görevlilerini kontrol etmek amacıyla kullanılan bu sisteme Bekçi Kontrol Sistemi denir.

Güvenlik Duvarı | Firewall

Sonicawall markası ile işletmenizi sanal saldırılara karşı koruyarak, personelinizin iş verimini arttıracak ve 5651 yasalı kanuna karşı sizlere korumaktayız.

Veri Yedekleme & Depolama

QNAP markası ürünler ile işletmenizin sahip olduğunuz tüm veriyi istenilen zamanlarda otomatik olarak yedekleyerek, olabilecek veri kayıplarına karşı önlem alıyoruz.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Firmanızda sahip olduğunuz tüm bilişim ürünleri ve sistemlerinin bakım hizmetlerini Ege Eser’den alabilirsiniz.